Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą

19.05.2015
wtorek

Andrzej Duda zaprezentował nowy spot

19 maja 2015, wtorek,

Sztab wyborczy Andrzeja Dudy zaprezentował nowy spot wyborczy, którego bohaterem okazuje się jednak… Bronisław Komorowski. Przynajmniej do połowy. 

Po chaotycznym wstępie z hałasu wyłania się bowiem kojący głos kandydata PiS, który obiecuje „dobrą zmianę”:

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 13

Dodaj komentarz »
 1. Słabe:)

 2. mocne 🙂

 3. pierwsza połowa mocna 😉

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. A gdzie oburzenie „polityki” gdy Komorowski atakował Dudę w swoim spocie z Jowami?
  Tam dodatkowo walił w niego nie tym co on sam zrobił, ale „złymi” decyzjami całej partii z której się wywodzi. A co on ma do tego?

  Tutaj po prostu przytoczone są wypowiedzi samego Komorowskiego- więc o co jest ten cały hałas? Sam tak powiedział więc co- wstydzi się, albo wycofuje ze swoich słów? jak można byc tak niestałym w poglądach…

 6. brrrrrr bronek. zawsze bylo mi po drodze gospodarczo i ideowo z po, ale znieść nie mogę aroganckiej persony komora, która ma za nic innych ludzi i zwierzęta jako myśliwy. Odrzuca mnie od niego i szkoda, że muszę karmić jego i jego rodzinę ze swoich podatków.

 7. Bardzo, bardzo słabe, po raz kolejny potwierdza się to co już wszyscy wiedzą, DUDA – przegra!!!!!!!! Wiwat Komorowski!!!

 8. Bardzo dobry spot. Uświadamia smutną prawdę- dzisiaj to pan Bronisław Komorowski próbuje dzielić Polaków, wywoływać kłótnie, jest agresywny. Postawa prezydenta i Platformy zaprzecza hasłu wyborczemu: „Zgoda buduje”.

 9. @Radbug – a gdzie teraz widzisz oburzenie „Polityki”?

 10. Toż przecież Komorowskiemu wolno, Dudzie nie- to dla „Polityki” oczywiste.

 11. O wiele lepszy niż ostatni spot Komorowskiego,który chyba ma być skierowany dla młodych. Mega sztuczny, podobnie jak spot z udziałem jego dzieci… Żaden nie zachęca mnie do powrotu.

 12. Hmm…pisowcy jak zwykle próbują manipulować ludźmi na najniższym poziomie. Prosty psychologicznie przekaz oparty na wyselekcjonowanych, wyrwanych z kontekstu urywkach wypowiedzi kontrkandydata, połączenie tego z odglosami syren budzącymi niepokój wewnętrzny, sugerujacymi zagrożenie…. Obraz w postaci urywanych, prawie czarno-bialych, chaotycznie zestawionych, rozedrganych klatek – tak jakby tasma filmowa sie rwala… Zadna scena nie jest pokazana od tzw. A do Z…Bardzo bliskie zbliżenia twarzy, wypełniające prawie cały kadr…Twarzy zmęczonych, starych, zagubionych, w vzarno-bialej kolorystyce…potęgują tym samym wrażenie ogólnego chaosu i braku nadziei. .. Potem zderzenie z idylliczna, oniryczna wręcz wypowiedzią Pana Dudy, spokojne obrazy budzące najbliższe nam skojarzenia – szczęśliwa rodzina, odwołanie do symboli narodowych… W tle z polska flaga chyba zamek Krzyżtopór, Grób Nieznanego Żołnierza. .. Patetyczna muzyka…Spokojna sekwencja kolorowych zdjęć, bajkowy na nich wiosenno – letni koloryt.. Rysujące dzieci, twarze ich rodziców …Duda bratajacy się z kazdym obywatelem kraju – sciska reke mechanikowi, tuli dzieci, ba…nawet dziewczynkę caluje w rękę (ups…nie ma 15 lat…)
  Na jednym ze zdjęć swoje poparcie dla Dudy wyraza osoba niepelnosprawna….Duds tuli swoich potencjalnych wyborcow i jak Straznik Teksasu z powiewajaca marynarka stoi na tle Dudobusu…Tak prosty mechanizm manipulacji. …

 13. Nareszcie mocne uderzenie, niestety widać, że PAn Duda tego nie chciał, ale nie da sie inaczej.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php