Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą

19.05.2015
wtorek

Komorowski nie wyklucza udziału w debacie u Kukiza

19 maja 2015, wtorek,

„Sztab PBK zwróci się dziś do sztabu Pawła Kukiza o przedstawienie warunków proponowanej debaty prezydenckiej” – poinformował na Twitterze Robert Tyszkiewicz, szef sztabu Bronisława Komorowskiego.

Debata miałaby się odbyć w piątek w Lubinie. Zaproszenie do udziału w niej jeszcze w ubiegłym tygodniu wysłał do obu kandydatów Paweł Kukiz, zdobywca 21 proc. głosów w pierwszej turze wyborów. Zaproszenie to sztab Komorowskiego wcześniej odrzucał.

Ewentualnym prowadzącym – jak poinformował we wtorek na Facebooku Paweł Kukiz – byłby Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny „Super Expressu”:

Tymczasem podczas wizyty na Opolszczyźnie urzędujący prezydent podkreślał swoją niezależność:

„Proszę państwa – mówił do mieszkańców Opola – ja naprawdę nie mam żadnego prezesa. A miarą zdolności do prowadzenia niezależnej polityki przez prezydenta jest to, czy czuje nad sobą zwierzchność inną, partyjną, prezesowską, czy czuje tylko i wyłącznie zwierzchność narodu”.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php