Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą Zagrywki z dogrywki - Blog o kampanii przed drugą turą

25.05.2015
poniedziałek

Prezydent elekt zaczyna dzień od kawy

25 maja 2015, poniedziałek,

W poniedziałek po drugiej turze (tak jak to zrobił wcześniej po turze pierwszej) Andrzej Duda pojawił się przy stacji metra Centrum i rozdawał przechodniom kawę.

Rozpoczął ten dzień od spotkania z Polakami, aby dać sygnał tym, którzy go nie poparli, że mogą na niego liczyć – mówił rano w TVN 24 Joachim Brudziński z PiS.

Problemów do rozwiązania jest bardzo dużo, ale mam nadzieję, że uda się je rozwiązać – mówił Andrzej Duda do starszego mężczyzny przy metrze.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Kompromitacja wszystkich „ekspertów”, którzy po każdej debacie stwierdzali druzgocącą przewagę Komorowskiego.
    Kompromitacja wszystkich ośrodków badania opinii publicznych, które przepowiadały zwycięstwo w 1. turze.
    Kompromitacja także dla redakcji Polityki: okładka „Prezydentura, która tura”, przejdzie do historii dziennikarskich wpadek.
    Apel do red. Baczyńskiego: proszę o wykazanie się teraz obiektywizmem, powstrzymanie nagonki na PiS i Dudę. Chcę Was znów szanować za wyważone, spokojne opinie.
    I jeszcze jedno: nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale słaby wynik opozycji w wyborach samorządowych, który wywołał kampanię sprawdzania przebiegu wyborów, długopisów itd. sprawił, że nagle wybory dały zupełnie inny wynik. Czy to nie daje do myślenia?

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php